Football Manager 2023

Football Manager 2023
Football Manager to seria, którą pokochały miliony fanów piłki nożnej na świecie, dlatego jej najnowsza edycja Football Manager 2023 to jedna z najgorętszych piłkarskich premier tej jesieni, zaraz obok „FIFA 23”. Data premiery FM 2023 nie jest przypadkowa - by przyciągnąć jak największą rzeszę fanów piłki nożnej jej premiera została zaplanowana na 8 listopada 2022 roku, czyli w trakcie rozgrywek fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA 2022-23 oraz niespełna 2 tygodnie przed piłkarskimi Mistrzostwami Świata odbywającymi się w Katarze.
Głównym celem gry jest oczywiście zwycięstwo, ale liczy się także sława, szacunek i miłość klubowych fanów oraz kreowanie supergwiazd. Gra umożliwia wybranie odpowiedniej dla Ciebie drużyny oraz obranie własnej, unikalnej taktyki, która doprowadzi Cię do mistrzostwa albo…okaże się katastrofą.
  
 

 

Football Manager 2023 pozwala wcielić się graczowi w tytułowego menedżera klubu piłkarskiego oraz stworzyć indywidualną ścieżkę jego rozwoju. Pomocą w tej kwestii jest wgląd w każdy aspekt życia klubu, od informacji od Twoich kibiców, przez komunikaty zarządu oraz skautów, po dane od personelu medycznego, czy nawet menedżerów przeciwników.
W odróżnieniu od poprzednich edycji gry, w FM 2023 odbywać się będą licencjonowane rozgrywki, takie jak: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA i Liga Konferencji Europy UEFA. Dzięki współpracy Segi z UEFĄ mecze w tych turniejach okraszone będą kompletnymi grafikami, oficjalnymi nazwami oraz specjalnie powstałym interfejsem.
Podejmowanie ryzyka, sprostanie wyzwaniom, strategia marketingowa, zarządzanie ludźmi, czasem oraz pieniędzmi – tego wszystkiego nauczy Cię Football Manager 2023.
Każdy, kto zakupi grę w przedsprzedaży otrzyma 20% zniżki oraz dostęp do gry z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Gra dostępna będzie na platformach takich jak:

  • Windows
  • MacOS
  • PlayStation 5
  • Xbox Series X/S
  • Nintendo Switch

 

Fizyczny egzemplarz Football Manager 2023 nie zawiera płyty, lecz unikalny kod możliwy do zrealizowania na platformach: Steam, Epic Games Store, Microsoft Store

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: