Hogwart Legacy

Hogwart Legacy
Hogwart Legacy to niewątpliwie najgorętsza premiera 2022 roku dla fanów serii książek J.K.Rowling o przygodach Harrego Pottera, ale nie tylko. To wyjątkowa gra RPG z otwartym światem, która pozwoli nam poznać uniwersum „chłopca, który przeżył” oraz napisać własną historię w XIX-wiecznym Hogwarcie. Na szczególną uwagę zasługują niezwykle dopracowane modele postaci oraz efekty wizualne widoczne w trakcie widowiskowych kombinacji zaklęć, czy warzenia eliksirów, a także różnorodne lokalizacje doszlifowane w każdym detalu.

Premiera produkcji została zaplanowana na 10.02.2023r. i będzie dostępna na platformach:

 • PC
  PlayStation 4
  PlayStation 5
  Xbox One
  Xbox Series X/S
  Nintendo Switch(w późniejszym terminie)

 

 

Poznaj świat Harrego Pottera jako młody adept Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, który potrafi panować nad antyczną magią, mającą niezwykłą moc. Wciel się w czarodzieja jakim chciałbyś być i poprowadź swoją edukację w Hogwarcie w unikalny sposób.
Nastały niespokojne czasy od kiedy gobliny i czarnoksiężnicy połączyli siły, by zniszczyć świat czarodziejów raz na zawsze. Pozyskaj niezbędną wiedzę magiczną i postaraj się stawić czoła niebezpieczeństwu.
Ucz się coraz trudniejszych zaklęć, warzenia eliksirów, rozwijania talentów, a także hodowania magicznych roślin i opieki nad magicznymi stworzeniami. To od Ciebie zależy w jakiej dziedzinie chcesz być mistrzem, do jakiego domu dołączysz i jakie relacje nawiążesz.
Otwarty świat Hogwart Legacy pozwala Ci na swobodne przemierzanie miejsc znanych wszystkim fanom serii o Harrym Potterze, takich jak Hogwart, Hogsmead, czy Zakazany Las, jak i zgłębienie niezbadanych terenów. W odkryciu rozległego świata Czarodziejów pomoże Ci nauka latania na miotle oraz dosiadania magicznych zwierząt, na czele z gryfami.
Stwórz bohatera, wyrusz w podróż po świecie magii, odkryj prawdę z przeszłości i sam zadecyduj o własnym dziedzictwie…

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: